חברת שיווק באינטרנט – מהי הפעילות ואפיקי הקידום של חברת שיווק

כיום עסקים קטנים לצד חברות גדולות כבר יודעים שאם מבקשים ליישר קו מול המתחרים ולהגדיל את היקף המכירות, עליהם להיות נוכחים ברשת האינטרנטית – היכן שכולם נמצאים, מתעניינים, רוכשים, משווים, צורכים תוכן, או פשוט מעבירים את הזמן. כמו כן, רוב העסקים כבר הבינו שעל מנת להיות נוכחים ברשת באופן אפקטיבי, מומלץ להעביר את המושכות לחברת שיווק מקצועית, אחרת מראש חבל על המרץ, הזמן, התקציב וההשקעה. אז מה חברת שיווק באינטרנט בדיוק מציעה? עברו לפסקה הבאה!

יריית פתיחה

רגע לפני שנעבור לבחון את שלל הנדבכים שבהם פועלת חברת שיווק, נציין שחברת שיווק מקצועית לעולם לא תיצמד לקמפיין קבוע, וזאת כי א' ב' של שיווק מוצלח הנו לעצור ולבחון מהי האסטרטגיה הנכונה ביותר עבור כל לקוח – בהתאם ליעדים, מאפייני קהל היעד, ערך מוסף, מצב נוכחי, שיקולי תקציב, דרכי השיווק של המתחרים, היסטוריה עסקית, רזומה, דגשים אישיים וכדומה. לאחר שעורכים היכרות מעמיקה עם העסק ומסיקים מסקנות, מתחילים לענות על חמשת השאלות:

 1. באיזו זירה דיגיטלית פועלים?
 2. באלו כלי שיווק משקיעים?
 3. כיצד בונים תחושת אמון?
 4. כיצד ממקדים את הפנייה?
 5. מהו היעד המדויק שמבקשים לבחון (מטרה לצד תזמון)?

שירותיה של חברת שיווק באינטרנט

לאחר שיישרנו קו, נעבור לבחון מה באמת יודעת להציע חברת שיווק – מלבד ניסיון, ידע והוכחות בשטח. עברו על הרשימה:

 • הקמה ותחזוקה של אתר – חברת שיווק תסייע להקים ולקדם אתר איכותי, בהתאם לסך החוקים שגוגל מכתיבה, כך שהאתר יופיע בראש תוצאות החיפוש.
 • שיווק תוכן – אנשים צורכים תוכן, בעיקר כזה שחשוב להם ומעניין אותם. מכאן שחברת שיווק תספק ותטמיע תכנים איכותיים, תייצא מהם ואליהם קישורים, תקים בלוג, תפתח ערוץ עסקי ביוטיוב, תסתייע ברשימת התפוצה של המייל עבור רימרקטינג ועוד.
 • עיצוב – עיצוב ושיווק של עמודי נחיתה, מודעות, לוגו ועוד.
 • מיתוג – בניית מיתוג ושמירה על שפה עיצובית אחידה.
 • פעילות בזירות דיגיטליות – פעילות שוטפת בזירות דיגיטליות רלוונטיות, קרי פייסבוק ואינסטגרם.
 • פרסום ממומן – ניהול מושכל של שיווק ממומן ברשתות החברתיות בגוגל, ופרסום ביוטיוב.
 • תפירת שיתופי פעולה – חבירה לדמויות מפתח על מנת שישווקו את המוצר/ חברה, ואף "תפירה" של אפיליאציות (סוג של שיתוף פעולה).

שנסכם?

עולם השיווק האינטרנטי מציע אינספור דרכי פעולה עבור שיווק נבון ורווחי, ואילו חברת השיווק הנה ה"קפטן", הגוף שמשיט את הספינה – הגוף שקשוב לזרמים, לכיוון הרוח ולמגוון משתנים משפיעים, כך שבכול נקודת זמן חברת השיווק בוחרת בנתיב הבטוח והמבטיח ביותר אל עבר היעד הרצוי.

פוסטים אחרונים