איך לקדם סרטון ביוטיוב 

אז נכון שיוטיוב הנו אחד משלושת האתרים היותר נצפים בעולם ונכון שלאחר גוגל יוטיוב הנו מנוע החיפוש החזק ביותר, אך עדיין אין זה מסביר לאדם מהשורה כיצד גם הוא מצטרף למסיבה, כיצד גם הוא מקדם סרטון באתר, וזאת כי עם כל הכבוד למאמרי תוכן, הרי שאין באמת תחליף לסרטון קצר שמעביר את אותו מסר בדיוק, וזאת כי לא כולם אוהבים לקרוא ולא מעט אנשים מעדיפים לצפות. מכאן שאם נוסיף למשוואה את הנתון הבא: תוכן ויזואלי מחזיק באחוזי מעורבות מאוד גבוהים (ללא מתחרים), הרי שאין שאלה האם לפרסם, אלא כיצד לקדם, ועל כן הכנו עבורכם הסבר מתומצת.

איך לקדם סרטון ביוטיוב 8 מהלכים

ראשית נציין שאין כמו ללמוד פרסום ביוטיוב באמצעות סרטון ביוטיוב, ועל כן אתם מוזמנים להכיר סרטון שיוטיוב בכבודה ובעצמה שחררה לאוויר. מה תמצאו שם? אלו עיקרי הדברים:

  1. רצוי לפרסם באופן עקבי, פעולה חד פעמית אינה שווה הרבה.
  2. יש להגיב עם לייק ותגובות לסרטונים של עסקים מתחרים, ולו בכדי להגדיל חשיפה.
  3. גם סרטון צריך כותרת מילולית, ואף כזו שמכילה את מילת המפתח בהתחלה ובסוף את שם המותג.
  4. השתמשו בלפחות 12 תגיות.
  5. השקיעו וצרו פלייליסט.
  6. אזור ה Description אינו תפאורה, היעזרו בו על מנת לשלב מילות מפתח, להפיץ לינק לאתר שלכם ואף לינקים לאתרים מומלצים בתחום, וכמובן נצלו את ה Description עבור פרסום מידע רלוונטי ומועיל.
  7. הפיצו את הסרטון במגוון ערוצים דיגיטליים.
  8. קיבלתם תגובות? הגיבו בחזרה – כמה שיותר אינטראקציה משחקת לטובתכם!

לאחר שברור מה יש לעשות, נעניק מגוון טיפים חשובים עבור השגת המטרה. שנתחיל? על מנת ליצור אינטראקציה תיפנו לצופים עם שאלה, או לחלופין תציפו מחלוקת. על מנת ליצור אפקט משמעותי השקיעו בסרטון שרץ כ 14 דקות (אך מבלי למרוח את המסר). על מנת ליהנות מדירוג גבוה תפיצו את הסרטון במגוון ערוצים דיגיטליים. על מנת למשוך כמה שיותר צופים השקיעו בכותרת כמה שיותר מושכת, מסקרנת ומפתה אך יחד עם זאת התמקדו במסר פשוט, ואם ניתן גם כזו שמפנה שאלה. על מנת למשוך לסרטונים נוספים, צרפו בסוף הסרטון לינק לסרטון נוסף. טיפ אחרון? יוטיוב מציעה לייצג בתמונה את קטע הווידאו (התמונה תופיע  לצד תוצאות החיפוש), כך שמוטב לבחור בתמונה מושכת (ניתן לשלב בה מלל).

מרגישים יותר מוכנים? מוטב שבין היתר תשקלו שיתופי פעולה ותמיד שווה לשקול קידום ממומן ולהתעדכן בנעשה. מדובר במגמה שעתידה להישאר ואף להתפתח – נצלו זאת!

פוסטים אחרונים