פרסום באינטרנט – איך קידום אתרים אורגני בונה לכם נכס דיגיטלי?

בעלי עסקים רבים מחשיבים את אתר הבית שלהם ל"כרטיס ביקור דיגיטלי". מה אם היו אומרים לכם שאותו כרטיס ביקור יכול להפוך לנכס דיגיטלי מניב? סביר להניח כי לא הייתם מתנגדים לרעיון. בכוחו של מיקום גבוה במנוע החיפוש גוגל, לחשוף אתכם אל מנעד רחב של משתמשים המוגדרים כחלק מקהל היעד שלכם. הרגע בו האתר יתחיל להכניס לכם כסף (בדמות לקוחות – מזדמנים או קבועים), הוא הרגע בו האתר יוכתר כנכס דיגיטלי.

לא משנה כלל מיהו קהל היעד שלכם, איזה שירות אתם מציעים וכמה תחרותי השוק שלכם: מיקום גבוה במנוע החיפוש גוגל שהינו תוצר של קידום אורגני, עתיד להגדיל משמעותית את כמות המתעניינים בכם.

המטרה: להגיע כמה שיותר גבוה

כידוע, הקידום האורגני שואף למקם אתכם כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש של "גוגל". מדוע? משום שהגולש שמקליד ביטוי מסוים (תיקון מסך לנייד ברעננה), יתעמק בתוצאות הראשונות שבעמוד הראשון. התוצאות שבעמוד השישי? לא מעניינות אותו וכך אותם בעלי עסקים מפספסים פניות.

עם קידום אורגני נכון, מדויק ויצירתי, ניתן למקם גבוה גם אתכם בתוצאות החיפוש. המוטיבציה: להיות הבחירה הטבעית של המשתמשים המחפשים שירותים ומוצרים כמו אלו שאתם מציעים. מאתר בית מנומנם – לאתר בית שנהנה מכניסות ופניות חמות שהופכות אותו לנכס!

פרסום באינטרנט בשיטה האורגנית, הופך את אתר הבית שלכם לא רק לנכס, אלא גם למותג חזק ובעל מוניטין חיובי! אתרים לא נמצאים סתם כך במקומות גבוהים בגוגל, והגולשים מבינים את זה. מה המיקום הגבוה אומר על האתר שלכם?

  • גוגל מקדם את האתר – גוגל נותן באתר אמון
  • המיקום הגבוה כמעין "תו איכות" שמעצב אתכם כמותג
  • מיקום גבוה בגוגל – סטטוס נחשק שמשקף אתכם כמובילים בתחומכם

"מה יכול להשפיע על קידום האתר שלי בגוגל?"

לכל עסק ואתר מוצמדת תכנית קידום שונה לחלוטין! מדוע? משום שלכל עסק קהל שונה, יעדים שונים ומטרות שונות. כך או כך, ישנן פעולות בסיסיות שתורמות באופן ישיר לקידום האתר:

  • סקטור של בלוג באתר אליו מזינים תכנים רלוונטים לקהל היעד
  • מהירות האתר משפיעה על חווית הגלישה ותורמת לקידום האתר
  • סרטונים באתר מעודדים צריכת תוכן ושהות ממושכת באתר
  • החלפות קישורים בין אתר לאתר כמעודדות טראפיק

"יש לקידום אתרים אורגני חסרונות שצריך להיות מודעים אליהם?"

פרסום באינטרנט בשיטה האורגנית איננו כולל "תופעות לוואי" שליליות, אך כן חשוב לקחת בחשבון שני דברים עיקריים:

  • ראשית, מדובר על תכנית קידום אתרים ארוכה יותר. אם המטרה שלכם היא לראות תוצאות "בכאן ועכשיו", אתם עלולים להתאכזב. פרסום באינטרנט ע"פ אסטרטגיה של קידום אורגני לוקח זמן. כמה זמן? כמה חודשים.
  • שנית, נדרשת השקעה כספית גדולה יותר. הקידום הממומן כידוע מתבסס על תשלום ישירות לגוגל וכאן נגמרת המלאכה. קידום אורגני לעומת זאת מצריך השקעה בתוכן, רכישת שטחי פרסום, טיפוח הפרופילים ברשתות החברתיות ודגש על חווית המשתמש באתר שלכם.
פוסטים אחרונים